Grafické návrhy etiket na víno

Od několika kusů po velké série vždy rychle a profesionálně.

Jsme profíci a náš zkušený grafik vám s citem a nápadem navrhne etiketu na míru. Nebo si pošlete vlastní návrh a my ho dotáhneme do konce.

Máte své víno a chcete jen etiketu? Vymyslíme vám samolepicí etiketu, kterou si na víno dolepíte sami.

Jakmile etiketu odsouhlasíte, vyrobíme ji a do týdne vám ji doručíme poštou.

Když si u nás objednáte i víno, rozhodně neprohloupíte. Víno vám ZDARMA polepíme a po celé ČR dodáme taky ZDARMA.

V ceně je návrh a realizace.  Výseková forma vám zůstane.

Tiché dárkové víno do výše 500 Kč bez DPH za kus si můžete odečíst z daní.

Co ještě umíme?

 • Etikety na tvrdý alkohol (whisky, rum, slivovici…)
 • Etikety na med
 • Etikety na marmelády, džemy a zavařeniny
 • Etikety na sklenice
 • Etikety na sirupy

Postup krok za krokem?

 1. Sdělíte nám, co potřebujete a vaši představu.
 2. Navrhneme originální etiketu tak, aby odpovídala příležitosti dárku.
 3. Návrh vám zašleme k náhledu.
 4. Klidně i po vícekolovém připomínkování odsouhlasíte finální verzi.
 5. Etikety vyrobíme, vy si je vyzvednete, nebo vám je pošleme.

Jestliže máte vlastního grafika, etiketu na víno vám rádi vyrobíme a dodáme na základě vašeho grafického návrhu.

Vše o etiketě na víno

Etikety digitálně tiskneme na lesklou bílou samolepicí fólii. Její odolnost proti mechanickému poškození zvyšuje lesklá nebo matná laminační vrstva. Ve finále etikety ořežeme na požadovaný tvar. Hotové je nalepíme na láhve, nebo expedujeme k vám na místo dodání.

Od schválení grafického návrhu do dodání to trvá asi 1 týden. To vše za férovou cenu.

Promenáda standardních tvarů a šablon etiket

Různorodé tvary vyhoví vkusu minimalistů i ornamentalistů, klasiků i výstředníků.
Je vám to málo? Zvládneme jakýkoliv nestandardní tvar, jaký si přejete.

Řekli o nás naši zákazníci

 • “Věrní zákazníci, kteří navštěvují náš autoservis opakovaně tvoří zhruba 2/3 z celkového počtu zákazníků. Již léta sbírám jejich adresy, abych jim na konci roku mohl poslal přání k Vánocům a PF. Přemýšlel jsem ale, jak jim ještě více poděkovat za jejich věrnost.

  Jsem velký milovník moravského vína a nakupuji již roky na eshopu winehouse.cz. Obrátil jsem se tedy i v tomto případě přímo na odborníky. Bylo mi doporučeno víno s visačkou s naším logem a věnováním. Jako dárkové víno jsem zvolil to, co mi samotnému chutná. Všem stálým zákazníkům nyní posílám víno, v krabici s přáním do nového roku, poštou. A ohlasy jsou báječné. I když zákazník přijede třeba až po půl roce od to té doby, co ode mne dostal dáreček, tak mi většinou nezapomene poděkovat. Navíc často zmiňují, že je to snad poprvé, co jim jejich automechanik poslal dárek až do domu.”

  Martin Novotný

  majitel autoservisu
 • Se společností Wine concept spolupracujeme již pátým rokem. Podnikáme v oboru, kde je věrný zákazník poklad, který je třeba si střežit. Našim zákazníkům rozdáváme, prostřednictvím obchodních zástupců, na konci roku kvalitní víno s naší etiketou v dárkové tašce v našich barvách a s naším logem. Dále obdarováváme k narozeninám všechny majitele, jednatele a ředitele z firem, které od nás stabilně nakupují, dárkovými sety s lahví vína a osobním věnováním. A funguje to! Naše základna věrných zákazníků se rok od roku kontinuálně rozšiřuje a společnost Wine concept na tom má samozřejmě také svou zásluhu. Dodáme jim pouze podklady ve formě textů přání a zbytek už kompletně zařídí za nás. Oceňujeme především jejich flexibilitu a zajímavé podněty, které plynou z dlouholetých zkušeností.

  Ondřej Chalupský

  marketingový specialista, Elektron a.s.
 • Jsme exportní společnost, která dodává své výrobky snad na všechny světové kontinenty. Někteří naši zákazníci ani pořádně nevěděli, kde se na mapě Česká republika nachází. Proto jsme si lámali hlavu, jak jim nejlépe jednou ročně poděkovat za jejich věrnost, a zároveň jim tak trochu naši zemi přiblížit. Jako ideální dárek se nám osvědčilo kvalitní moravské víno od společnosti Wine concept. Naši zákazníci si jej velmi pochvalují. Víno jim zasíláme v krabici s vlastní etiketou a logem. No a měnit dodavatele vína rozhodně nehodláme! Můžeme se plně spolehnout, že všechno klapne v čas a v bezvadné kvalitě. Vždy nám dobře poradí a vyjdou vstříc.

  Antonín Skamurský

  obchodní ředitel, VšeExport, s. r. o.
 • Loni jsme slavili jubileum 20 let na trhu. Chtěli jsme to nějak slavnostně sdělit našim obchodním partnerům, připomenout se jim a zároveň jim při té příležitosti poděkovat za dobrou spolupráci. Firemní víno s naší etiketou bylo asi nejlepší volbou.

  Objednali jsme přes společnost Wine concept téměř tisíc láhví kvalitního moravského vína včetně grafického zpracování etikety a dárkové tašky. Vše proběhlo hladce a přesně podle našich představ. I přesto, že se jednalo o první akci s touto společností, tak jsme si už teď téměř jistí, že při dalším výročí do toho jdeme zase s nimi.

  Jiří Dobeš

  majitel spediční firmy DOBtrans, spol. s r.o.

Proč je Tiché víno nejlepší firemní dárek?

Ideální prezent pro všechny

Láhev dobrého vína potěší muže i ženy bez ohledu na věk.

Reklama, která chutná

Nápad, který klient ocení a poskytne mu o vás cenné informace.

Snižuje vaše daně

Tichá vína do 500 Kč jako propagační dárek jsou daňově uznatelný výdaj s nárokem na odpočet DPH.